16 Nisan 2016 Cumartesi

Tabağın da böylesi! / such a plates!

Düğünümüzü yaptık tatlı telaş dün itibariyle bitmiş bulunuyor.Misafirler de evlerine gider de annemin evi boşalırsa herşey tamamen bitmiş olacak.

Sabah ailecek gidip güzel bir kahvaltı yaptık.koşuşturmacadan kalan yorgunluğu da atarsak üstümüzden rahatlarız tamamen.
Önceden hatırladığım postumu da paylaşayim dedim bu arada.bardaklardan sonra yeni tutkum desenli tabaklar :)

Herşey instagramdaki desen desen harika tabakları görmemle başladı.Artık tam bir tabak tutkunu oldum çıktım.Alma konusunda kendimi tutuyorum malum evde nereye kadar sığdırabilirim?Ama güzel bi tane gördüm mü kendimi  tutacağımı hiç sanmıyorum.


İnstagramda gördüklerimden sonra bakalım pinterestte neler varmış dedim ve hayran kalıp da seçtiklerimi sizle paylaşayım istedim.Mini mini çiçekliler maviler pembeler sarılar nasıl da güzeller ama değil mi?Bu arada instagram hesabım için tık tık
Facebook hesabım için tık tık

Everything start with my discovery of plate photos on instagram.I am totally stucked on plates these days.I want to buy everyone I loved but wonder where I will store them.


After instagram photos I want to see on pinterest too.And wanted to share with you my favorites.How much they are excellent with tinymini flowers, pinks, yellows and bluesBy the way click for  my instagram
 click for facebook page

                                                  Kaynak: 1* 2 * 3 * 4 * 5 * 6 *  7 *  8  * 9 *  10

9 yorum:

 1. Ya canım, kim evlendiyse Allah mutlu etsin diyorum.Belki sen yazdın da ben kaçırdım.Hayat zorluyor bazen, ama sizleri hiç aklımdan çıkartmam.Tabaklar, benim de her türlü tabağa ilgim vardır, lakin pinterestdekilere bittim.Çok güzel bir paylaşım.Acaba internette hangi sitede bunlar satılır.Bugün alışverişle ilgili ikinci yayını okuyorum.Az kaldı yazmayı bırakıp mutluluk kısmımı beslemem lazım..Teşekkürler cici kızım.Sevgilerimle.Ece ablan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler ece ablacım.önceki yayında bahsetmiştim ama fazla anlatmadım.erkek kardeşim evlendi.düğün kosturmacasini atlattık.
   Takip etmek çok zor oluyor benim için de o yüzden anlıyorum.benim de akımdasınız tabiki.
   Yabancı sitelerde bulunuyor boyle güzelleri.bak bak doyamıyorum ben de :)

   Sil
 2. Çok güzeller. Ben de özellikle duvar süsü olarak kullanilanlari çok seviyorum :)

  YanıtlaSil
 3. hayırlı uğurlu olsun... 15günlük evli biri olarak tabak sevdanı ve o koşturmacanın yorgunluğunun hissiyatını anlayabiliyorum...
  tabak sevdası ayrı bir şey ama dediğin gibi onları bi de sığdırmak var ;)))
  bana da beklerim ;)))
  http://pinaryasampinarimmm.blogspot.com.tr/

  kolay gelsin
  sevgiler :)

  YanıtlaSil
 4. Tabaklara da mı sardın MİNİKARE! Ama süper, renkler falan, mavili olanlardan alasım var ������

  YanıtlaSil
 5. Hayırlı olsun MİNİKARE :) Ben de senin gibi başlamıştım tabak merakına. Şimdi 2. yılımız bitmek üzere ve mutfak dolaplarım çeşit çeşit tabaklarla dolu :) Sana tavsiyem alacaksan benim gibi 2 kişilik al her şeyi. Misafir takımı her evde mecburi oluyor ama iş renkli tabaklara gelince ikişer ikişer almak daha mantıklı oluyor :) Kendimden biliyorum. Musmutlu harika bir hayatın olsun. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 6. Bu tabaklar gerçekten harikalar, sanırım sizin vesilenizle ben de tabaklara ilgi duymaya başlayacağım :)

  YanıtlaSil